• https://www.facebook.com/Ar-Tur-De%C4%9Fi%C5%9Fim-Grubu-317439005726450/?__tn__=kC-R&eid=ARB4NBL3Vs9TQWe5A-44_yIA0NgaPkV1xMqIKRCQP2mhGAieKXlPnuiTVvQymsC3XzqNNV9-yeRH1aaJ&hc_ref=ARQyyP3-nW8sGDqkNmwU9BnsR60xirxP3PQ8mxFWNd1Q-qH3CVp_grrR0XN38tsEErg&fref=nf&__xts__%5B0%5D=68.ARB2_p2Jpw0XwG8B8BiYujKKSkAHONwai1obCzBMZN5Avvcr3f7gPzXQdDGi-sh5wBQhtDnILnVE9yUWhR6kSHfo48_f4jrK-oIvenlHG5deG6s0IoojOGWpO-cRaUYvj1_Fo0TnTdlWWlPOqlenCnnZd3Bv9lPm1UqBiWTAh8vWfyUmh-5E214nWxZj9vnPuuFGlXZxTq6oZoWwc5zOATsZ5PcBiTiqbDUIo3pRjePw4bMACgnftCLotxUGNYPsbKo9Njv4YuetLiefHP07nB_xOVje6_wcwK0MaHP3OcfnSn0uvQ8zVL5EPmqWOcfB-pmOz8mEkM78UrNuTSWM9-s
  • AR-TUR DEĞİŞİM GRUBU
  • www.ar-tur.com
  • AR-TUR DEĞİŞİM GRUBU
  • www.ar-tur.com
  • AR-TUR DEĞİŞİM GRUBU
  • www.ar-tur.com
  • AR-TUR DEĞİŞİM GRUBU
  • www.ar-tur.com
  • AR-TUR DEĞİŞİM GRUBU
  • www.ar-tur.com
  • AR-TUR DEĞİŞİM GRUBU
  • www.ar-tur.com
  • AR-TUR DEĞİŞİM GRUBU
  • www.ar-tur.com
  • AR-TUR DEĞİŞİM GRUBU
  • www.ar-tur.com
  • AR-TUR DEĞİŞİM GRUBU
  • www.ar-tur.com
  • AR-TUR DEĞİŞİM GRUBU
  • www.ar-tur.com
  • AR-TUR DEĞİŞİM GRUBU
  • www.ar-tur.com
  • AR-TUR DEĞİŞİM GRUBU
  • www.ar-tur.com
  • AR-TUR DEĞİŞİM GRUBU
  • www.ar-tur.com
  • AR-TUR DEĞİŞİM GRUBU
  • www.ar-tur.com
  • AR-TUR DEĞİŞİM GRUBU
  • www.ar-tur.com.

Ziyaretçi Defteri

Mesaj panosuna, üye girişi yaparak mesaj yazabilirsiniz.

Burayı tıklayarak üye girişi yapabilirsiniz.
Burayı tıklayarak üye olabilirsiniz.

Yazılan mesajlar

anonymous ortak (09/04/2017 22:57)
Konu : çalınan tekneler hk.
Mesaj : On gün önce gemiyatağı koyunda oturan bir ortağımızın teknesi güvercin marinadan motoru ile beraber çalındı,yönetim bu sene seçim olmasından dolayı ortaklara şirin gözükmek ve sayın esen üçdoğruk beyin çabalarıyla bütün koylara kırbin(40.000) tl harcayarak yaklaşık üç ay önce güvenlik kameraları yerleştirdi.Tahmin edeceğiniz üzere kameralar artur aş yönetimine yakışır bir şekilde fos çıktı,kamera var görüntü yok.Gelen tepkiler üzerine kameralar apar topar değiştirildi hatalar düzeltildi artur giriş nizamiyesine monitör konarak artur 24 saat izlemeye alındı ama giden gitti ortağımızın teknesinden haber yok.Bütün bunlar 3 ay önce takılan kameraların hiç bir yetkili tarafından kontrol edilmemesi yüzünden olmuştur.Şimdi vicdanı olan herkese soruyorum;kabahat şirketin taktığı kameralara güvenip teknesini marinaya bağlayan ortağımızdamı?kameraları takan firmadamı?yoksa ortakların parasıyla bu sisteme 40 bin tl ödeyip denetlemeyen yönetimdemi?.Artur aş yönetiminin görevi boş bulduğu heryere ticarethane yapmak değildir öncelikli olarak ortakların ve sitenin güvenliğini sağlamaktır. Yönetim konutlara götürülen hizmet bedeli adı altında aidat toplamaktadır.Ortaklara hizmet olarak dönmesi gereken bu paralar makam aracı ve kerameti kendinden menkul inşaatlara harcanmaktadır.Beyler yönetim olarak öncelikli göreviniz şirket ortaklarının ve sitenin güvenliğini sağlamaktır,beceremiyorsanız çekin gidin.
anonymous ortak (26/10/2016 03:53)
Konu : 170 bin tl'lik duygu patlaması
Mesaj : sait ağa, kendisine şirkete aldırdığı makam aracını soranlara aracın artura ve ortaklara ait olduğunu söylüyormuş ve söylerkende gözleri doluyormuş.içim nasıl cız etti üç gün uyuyamadım,meğer ağanın günahını alıyormuşuz ağa arabayı bizim için almış.aracın plakasının YB olması falan hep tesadüfmüş.sen çok emi sait ağa yine güldürdün bizi.
"Bravo adama, her daim bizi düşünüyor. Bizse adam hakkında ne kötü düşünüyoruz. Ayıp bize... Yazık bize... "
Editör Notu
anonymous ortak (08/10/2016 14:02)
Konu : ORTAKLARIN PARASI NASIL ÇAR ÇUR EDİLİR 1
Mesaj : Sait ağa mevcut araçlardan tatmin olamamış ki,makam aracı olarak 170 bin tl volkswagen passat aldırmış.plakası ''''''''yb'''''''' yani yönetim kurulu başkanı,ortakların parasıyla yapılan görgüzülüğün bu kadarına pes.Birileri ağa''''ya burasının ARTUR olduğunu hatırlatsın.ağa kendini balıkesirin bir kazasında belediye başkanı falan zannediyor galiba.
volkan (15/07/2016 17:42)
Konu : eleştiri
Mesaj : hep eleştirmeyelim yeni yapılan işleri taktirde edelim yönetim durmaksızın çalışıyor sağolsunlar
"Neler yapıldığını, kimin parasıyla ve kimin kararıyla yapıldığını da yazabilir misiniz? Durmaksızın çalışıldığı için mi Ar-Tur gün geçtikçe yaşanmaz bir hal alıyor. Ayrıca mail adresinizi ve kimliğinizi yazamayacak kadar mı cesursunuz?"
Editör Notu
derya yılmaz (15/07/2016 17:33)
Konu : artur cennet
Mesaj : 2016 yazında yine arturumuza kavuştuk yine birçok yenililkle karşılaştım mutlu ve memnun oldum
"Başlığı doğru atmışsınız derya yılmaz, yoksa volkan'mı demeliydim? Evet Ar-Tur bir cennet ama içindeki akrepleriyle yılanları olmasa... "
Editör Notu
yavuz (14/07/2016 12:37)
Konu : kapı güvenlik
Mesaj : araç tanıma yapılarak güvenlik açımızdan çok iyi olmuş dışarıdan gelenlere bir nebze caydırıcı olur
akın yılmaz (12/07/2016 17:21)
Konu : havuz
Mesaj : yüzme havuzu çok güzel tertemiz olmuş ama bakıyorum üç beş kişiden fazla yüzen yok yazık olmuş yapılan masrafa
melike (10/06/2016 13:09)
Konu : balık rest puruva
Mesaj : ayışığı restorantın işletmecisi değişmiş emekli asker olduğunu duyduk alan kişinin işallah hayırlısı olur arturun en güzel konumdaki yeridir orası eski çalıştıran kişi çok kazıkladı müşteri
handan (02/06/2016 12:24)
Konu : sezgin market
Mesaj : güzel arturumuzda böyle tacizci kiracıları istemiyoruz evlatlarımızı alışverişe gönderemiyoruz duyduğum kadarıyla şirket yönetimide kendisini marketten çıkarmak için uğraşıyormuş hayırlısı olur
şule (02/06/2016 12:13)
Konu : güvercin market
Mesaj : güvercin market işletmecisi bir bayanı taciz ettiğini tüm artur konuşuyor konu yargıyada taşınmış insanın inanası gelmiyor
bülent (12/05/2016 21:12)
Konu : marketci
Mesaj : gelen sirkülerdede okumuştuk bu işletmeden yönetimin rahatsızlığını bir an önce kapı dışarı eder ederler bu şahsı
deniz (12/05/2016 21:04)
Konu : marketci
Mesaj : güv market işletmecisi hakkında duyduklarımıza inanamadık yönetin tez uzaklaştımalı sitemizden böyle kiracıları
İtimat İzolasyon (25/04/2016 01:18)
Konu : Artur Sitesi Sakinlerine teşekkür ederiz
Mesaj : 21 YILDIR BİZİ TERCİH EDEN ARTUR SİTESİNE TEŞEKKÜR EDERİZ
Artur Sitesi referans listemize web sitemizden ulaşabilirsiniz. http://www.itimatizolasyon.com/artur
Fatih (11/04/2016 02:11)
Konu : YÖNETIME ITIRAZ
Mesaj : Sayin Osman Ferhan Can ; Yaziniz cok güzel. Her ne kadar A.S.lerle ilgili kanunlari tanimasam bile söylediklerinize inaniyorum. Ortaklarin büyük kisminin duyarsiz davranmasi konusunda haklisiniz, Ancak cogumuz Artur yönetiminin haksizliklarini bilmemize ragmen ne yapacagimiza karar verememizdir. Basitce söylersem, Sirkete gidip yönetime kafa tutamayacagimiza veya kafa tutsak bile yönetimin bunu ciddiye almayacagini bildigimizden bir sey yapamiyoruz. Bu yüzden gerek aidatlardaki haksizliklar gerekse diger bir cok probleme yönetimin duyarsiz kalmasi konularinda sesimizi nasil cikarmamize ve bunun ne sekilde olursa etkili olabilecegine dair bize yol göstermenizi rica ediyoruz. Bu mesela burada Internet ve/veya Facebook sayfanizda yayinlayacaginiz bir itiraz dilekcesi örnegi olabilir. Eminim bu dilekceyi bir cok ortak yönetime E-Mail yoluyla gönderecek ve baski altina alacaktir. Tabii sizin daha baska tavsiyeleriniz varsa bizleri bilgilendirmenizi rica ediyorum. Saygilar
"Sayın Ortağımız, Bu yaz sezonunda tüm bu konuları görüşeceğimiz koy toplantıları yapmayı planlıyoruz. Yazınızda ifade ettiğiniz şekilde ancak toplu şekilde tepki koyup gerekli girişimlerde bulunabilirsek etkili olabiliriz. Ortaklarımızın büyük bölümü yaş itibariyle maalesef sosyal medyayı kullanmamaktadır. Genel Kurul toplantılarımızın çok ortağımızın Ar-Tur'da bulunduğu Temmuz veya Ağustos ayları içinde yapılması için yüzlerce imza toplayıp Noter kanalıyla şirket yönetimine iletmemiz dahi hiç dikkate alınmamış görmezden gelinmişti. Bu yönetim elinde bulunan vekaletnamelere güvenerek istediği her şeyi yapmayı kendine hak görmektedir. Bunların toplu e-mail veya dilekçelerle baskı altında kalacak duygu ve basiret sahibi olmadıklarını gördük ve yaşadık. Ancak mücadelemizde çok ortakla birlikte hareket ederek sonuç alabileceğimize de inanıyoruz. İlginize ve tavsiyelerinize teşekkür eder sevgi ve selamlarımı iletirim. "
Editör Notu
YILMAZ KURŞUNLUOĞLU (07/04/2016 15:48)
Konu : su parası
Mesaj : KUYU AÇILMASI İSALE HATTI DÖŞENMESİ ELEKTRİK BALANTILARI VE DE ENERJİ GİDERLERİ BİZİM ÖDEDİĞİMİZ AİDATLARLA YAPILIYOR NETİCEDE BELEDİYELERİN ALDIĞI SU PARASI BİZDEN ALINIYOR. BU NASIL İŞTİR. GELİN ŞU KENDİNİ BİLMEZLERİ TEKRAR MAHKEMEYE VERELİM. VEYA BELEDİYEDEN SU BAĞLATMAK İÇİN GİRİŞİMDE BULUNALIM. TŞK.
"Sayın Yılmaz Bey, Bu yaz sezonunda bahsettiğiniz hususları da içeren bir çok konuda etraflıca görüşeceğimiz koy toplantıları yapmayı planlıyoruz. Ortaklarımızı bu konularda organize edebilir ve birlikte hareket edebilirsek ancak başarabiliriz. Bu toplantılar öncesinde şebeke suyunun komşu yazlıklara bağlandığı gibi bizim konutlarımıza da bağlanıp bağlanamayacağı hususunda Belediye ve ilgili makamlarla görüşme yapacağız. İlginize teşekkür eder sevgi ve selamlarımı iletirim."
Editör Notu
Deniz (06/04/2016 14:12)
Konu : kutlama
Mesaj : Afize hanımın edremit'de aldığı 40 dönüm arazı kendisine hayırlı uğurlu olsun,allah daha çok versin
hakan (26/03/2016 15:30)
Konu : aidatlar
Mesaj : 350 yetmez 500 tl yapın aidatları başkan ölse kabristan lıktan bile yeter artur a
"Merak buyurmayın. Bu gidişle 500 TL' de olur 1.000 TL'de... Nasıl olsa bahane hazır. Enflasyon, artan vergiler... Peki Ar-Tur A.Ş. nin geliri artmıyor mu? Artmıyorsa orada ne işiniz var? İşiniz ortakların cebine el atarak şirket idare etmek midir? Başkan'a gelince; böyle başa böyle tarak..."
Editör Notu
Kamil (15/03/2016 11:15)
Konu : DİKKAT fazla fazla su faturası kesiliyor
Mesaj : Merhaba
İki konuda bilgilendirme yapmak istiyorum .
1.Yönetim fazla fazla su faturası kesiyor. 6 TL'lik faturayı 300 TL kesiyorlar. Herkes faturasını kontrol etsin. İtiraz edince de kusura bakmayın hata oldu diyorlar.
2. Kış aylarında, Artur'da az sayıda ortak yaşadığı için yönetim arıtmayı kapatıyor ve evlerimizden çıkan pis suları direkt denize akıtıyor. Yazın da bu denizde güzel güzel bizi yüzdürüyor. Konuyu BİMER'e şikayet ettim.
"Başkan efendi genel kurulda mikrofonu eline alıp denizleri tertemiz yaptım benim sayemde temiz denize giriyorsunuz diyor. Mavi bayrak almakla övünüyor. Yandaşlar da şak şaklıyor. Geçtiğimiz senelerde de buna benzer uygulamalar yaptığını biliyoruz. Katı pisliği etrafa serip kurumaya, sıvı pisliği de denize salmıştı. Tüm Ar-Tur'luların gerçeği görüp duyarlı olması lazım. "
Editör Notu
deniz (05/03/2016 17:05)
Konu : kutlama
Mesaj : hafize hanım yeni otomobil almış 0 kilometre güle güle kullansın
ali yeşil (05/03/2016 17:01)
Konu : havuz
Mesaj : deniz 10 metre uzaklıkta ama havuz çok gerekli gibi yeni baştan yapılıyor para bitti aidatları 350 tl ye çıkardılar haram olsun götürenlere
 1